al contingut a la navegació Informació de contacte

Activitats econòmiques

Empreses

Filtres

Nom comercial Sector econòmic Act. principal Web Correu Instagram Twitter Mapa
Bicius Altres específiques Lloguer info@bicius.eu
La Rutlla espai de vida i naura Serveis Oci https://www.erabaix.cat/es/la-rutlla/ larutllabarruera@gmail.com
Alpinart Serveis GUIA https://www.alpinart.com/ sergi@alpinart.com
Aigües Minerals Caldes de Boí Industrials Alimentació http://www.aguadecaldesdeboi.com/ info@aguadecaldesdeboi.com
Supermercat Beneria Quotidià Alimentari Alimentació anticfornboi@hotmail.com
Besiberri Esports Comercials Moda www.besiberri.com info@besiberri.com
Supermercat el Llinat, Casa Cunilla Quotidià Alimentari Alimentació http://www.casacunilla.com/es_ES casacunilla@casacunilla.com
farmàcia Campo Barrau Sanitàries i serveis socials Farmàcia criscampobarrau@yahoo.es
Ferreteria el Piquerol Quotidià no alimentari Botiga Varis ferreteriaelpiquerol@gmail.com
Supermercat l'Escudeller Quotidià Alimentari Alimentació laurachaco@gmail.com
Agrobotiga Ca de Carlà Quotidià Alimentari Alimentació https://www.casacarla.net/es/servicios/ info@casacarla.net
Immovall Immobiliària Serveis Immobiliària https://www.immovall.com/ immovall@immovall.com
Quironix Massatge Serveis Salut i Bellesa tafuit@gmail.com
Estació de Servei Barruera Serveis Estació de Serveis https://www.repsol.es/es/productos-y-servicios/estaciones-de-servicio/index.cshtml
Esbaleia Neteja Serveis Manteniment esbaleia@hotmail.com
Immobiliària del Pla Serveis Imobiliària https://www.inmopla.es/ feliciano@inmopla.es
La Bugaderia del Pla Serveis Bugaderia labugaderiadelpla@gmail.com
Saló Recreatiu - Sala de Jocs Serveis Saló Recreatiu
Fent Camí SCP Serveis Jardineria Arranjament de Camins fentcamiscp@hotmail.com
MRS Nutrició Serveis Salut mrsnutricio@gmail.com
Meraki Serveis Salut - Bellesa normaherrerolara@gmail.com
Roger Gras Serveis GUIA www.rogergras.com www.facebook.com/rogergras
Escola pesca Vall de Boí Serveis Escola comunicacio@fcpec.cat
La Ginesta Comercials Botiga Varis raquel_gaspa@yahoo.es
Souvenirs del Pla Comercials Botiga Varis noemiluis@yahoo.es
Supermercat del Pla Comercials Alimentació noemiluis@yahoo.es
Guies Vall de Boí Serveis Guia https://www.guiasvalldeboi.com/ info@guiasvalldeboi.com
Dani Santorens Guia Serveis Guia https://danisantorens.com/ danisantorens@gmail.com
Forn Codina Serveis Restauració fcodina@forncodina.com
Esports Casa Baró Comercials Moda http://www.casabarotaull.com/es/ casabaro@hotmail.com
Esports Raspa Roia Comercials Moda elisabetn1@gmail.com
Friki Store Comercials Botiga Varis freakiestore1@gmail.com
Supermercat Xep Comercials Alimentació
La Birra és bella Restauració Restaurant gerardotheyler@gmail.com
L'Era Restauració Restaurant https://www.restaurantlera.com/ barestaurantlera@gmail.com
Lola coffee Brunch Restauració Restaurant lolacoffeebrunch@gmail.com
Hostal Santa Maria Serveis Hotel http://www.taull.com/ hotelsantamariarelax@gmail.com
El Plató Restauració Restaurant thereplato@msn.com
Forn La Mola Restauració Restaurant
Hotel Pascual Serveis Hotel http://www.hostalpascual.com/ elenamoragas@hotmail.es
Hotel Farré D¿avall Serveis Hotel https://www.farredavall.com/ hotel@farredavall.com
La Taverneta-Après Ski Restauració Restaurant lataverneta@brokerbar.es
Ca la Pepa Restauració Restaurant http://www.calapepa.cat/ calapeparestaurantt@gmail.com
Casa Higinio Restauració Restaurant https://casa-higinio.business.site/ restaurantcasahiginio@gmail.com
Petit Saüc Serveis Apartaments http://www.cademoneny.com/ reserves@petitsauc.com
Hotel El Rantiner Serveis Restaurant
Casa Hortal-Casa Pubill Serveis Allotjament http://casahortal.com/ info@casahortal.com
Casa Carlà Serveis Allotjament http://www.casacarla.net cadeferro@gmail.com
Camping Boneta Serveis Allotjament http://www.campingboneta.com/ info@campingboneta.com
El Ventador Restauració Restaurant https://elventador.business.site/ elisabetfarrero@gmail.com
Hotel Fondevila Serveis Hotel https://hotelfondevila.es/ rosapinol10@gmail.com
Hotel Pey Serveis Hotel http://www.hotelpey.com info@hotelpey.com

Document Actions